Uczelniana Rada Samorządu Studentów UJK serdecznie zaprasza na
BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się 31 stycznia 2015 roku w KS "WSPAK"

Cena : 40zł/os

Zapewnimy Ci:
- świetną zabawę do białego rana
- 2 ciepłe dania
- zimne przekąski
- zimne oraz ciepłe napoje
- miła atmosferę i niezapomniane wspomnienia z balu
W taneczne klimaty wprowadzi nas zespół muzyczny Happy!

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zapisz się już dziś w pokoju 233,
zadzwoń pod 663909969 lub napisz do nas na adres: wrss.wpia@wp.pl :)

Samorząd Studencki UJK serdecznie zaprasza do włączenie się w zbiórkę produktów żywnościowych oraz środków czystości dla studentów naszej uczelni pochodzących ze wschodu będących w trudnej sytuacji życiowej. Wszelkie produkty które chcielibyście ofiarować na rzecz tej akcji można składać w pokoju 233 do 16 grudnia. Razem możemy znacznie więcej :)

Studenckie Koło Naukowe i Dyskusyjne
„Strefa Twórczych Dyskusji”
ogłasza
K O N K U R S   P L A S T Y C Z N Y
szczegóły

COŚ SIĘ STAŁO...
13.12.2014r w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Klubie Studenckim „WSPAK” odbędzie się koncert zespołu Fabryka – Coś Się Stało. Organizatorami spotkania będą Ośrodek Nauki i Kultury Studenckiej oraz Instytut Pamięci Narodowej Delegatura. Zespół FABRYKA gra muzykę rockową do tekstów Kolumbów, Piotra Kubiaka i Marka Grechuty. WSTĘP WOLNY!

Akcja charytatywna "ŚWIĘTA Z UNIWERSYTETEM"

Studenckie Koło Naukowe Doradców Zawodowych "SYNERGIA działające w Instytucie Pedagogiki i Psychologii przy wsparciu Ośrodka Nauki i Kultury Studenckiej ONiKS przygotowują coroczną  akcję charytatywną "ŚWIĘTA Z UNIWERSYTETEM" w ramach akcji odbędzie się kiermasz pierniczków i ciast, a także zbiórka zabawek (maskotek, gier, puzzli). Zebrane środki w ramach akcji przeznaczone zostaną na zakup paczek świątecznych dla wychowanków zaprzyjaźnionej placówki opiekuńczo wychowawczej "Dobra Chata" z Kielc. Paczka świąteczna zostanie wręczona na Balu Mikołajkowym  w dniu 18.12.2013 r. w KS „WSPAK”.